Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kouřové líčení

30. 6. 2008

Způsobů, jak docílit kouřového pohledu, je více. Dnes vás seznámím s jemným kouzlem podmanivých očí, které má Christina Aquilera nebo Gwyneth Paltrow. Budete potřebovat černou kajalovou tužku, která se dobře rozmazává, tmavě šedý stín a řasenku, vatovou tyčinku, kleštičky na řasy. Můžete použít i tužku tmavě šedou a stín s kovovým leskem či tmavě hnědou a tmavě hnědý stín. Pokud se vám nepodaří sehnat tužku, která půjde dobře rozmazat, pořiďte si mastnější stíny, kterými nedostatek tužky napravíte.

Po klasickém nalíčení tváře naneste trochu make-upu i na horní oční víčka. Stíny i tužka budou lépe držet. Máte dvě možnosti. Buď orámovat oko tužkou zvenku nebo nalíčit vnitřní kontury víček. Rámujte opatrně! Pokud si vyberete první možnost, vezměte si vatovou tyčinku a lehce tužku rozmazejte tak, abyste se zbavila ostrých kontur.

Dále naneste stíny na horní víčko a prstem rozmazejte do ztracena. Stíny na dolní víčko naneste vatovou tyčinkou nebo pěnovým aplikátorem a také lehce rozmažte. Zavřené oko jemně přepudrujte. Zafixujete tak svůj oční make-up, který bude déle vypadat perfektně.

Natočte kleštičkami řasy a nabarvěte maskarou. Kouřově nalíčené oči jsou hotové a je z vás přitažlivá kočka. Toto líčení vyžaduje trochu cviku, jako každá jiná věc. Proto se nevztekejte, že na poprvé nedopadne přesně podle vašich přestav.

Takto svůdně namalovaná očka se hodí pro flirtování, na večerní návštěvu barů, rautů a divadla. Protože kouřové oči jsou samy o sobě výrazné, použijte nenápadnou rtěnku či lesk v jemné barvě.

tohle není z mé hlavy ale našla jsem to www.misacekk.estranky.cz/clanky/liceni/kourove-oci

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:))))))

(Angelina, 2. 1. 2011 12:55)

Máš krásný blog fakt moc pěkný.... ale teď žádám Vás všechny holky :-) Založila jsem svůj nový blog... Tak Vás moc prosím ... aspoň na něj koukněte :-( Děkuju Tady je odkaz : www.makeupbyangelina.estranky.cz

:))))))

(Angelina, 2. 1. 2011 12:55)

Máš krásný blog fakt moc pěkný.... ale teď žádám Vás všechny holky :-) Založila jsem svůj nový blog... Tak Vás moc prosím ... aspoň na něj koukněte :-( Děkuju Tady je odkaz : www.makeupbyangelina.estranky.cz

:(((

(Lucka, 13. 12. 2009 0:46)

Máš to nějaký rozbitý neukazuje to na tu stránku http://www.slecna.info/tvuj-svet/kourove-liceni-oci-detailni-navod

Super líčení!

(Lucka, 13. 12. 2009 0:45)

Koukala jsem k Mičce a její návod suuupeeeeeerrrrr a našla jsem na netu další superduper slecna.info/tvuj-svet/kourove-liceni-oci-detailni-navod